Call of Duty Ghosts hataları ve çözümleri

Aşağıda Call of Duty Ghosts yüklerken, oynarken karşılaşılan sorunları ve çözümleri bulabilirsiniz.

  • Your CPU does not reach minimum requirements hatası

  • Fatal Error: Your system memory (RAM) does not meet the minimum specification hatası

  •  Call of Duty Ghosts donma, çökme

  •  Call of Duty Ghosts ses yok sorunu

  • Call of Duty Ghosts Display Driver Stopped Responding Ekran kartı sürücüsü çalışmayı durdurdu hatası

  • Call of Duty Ghosts DirectX Encountered an Uncoverable hatası

  • Call of Duty Ghosts açılmıyor

  • Call of Duty Ghosts Msvcr100.dll, Msvcr110.dll veya Msvcr120.dll Missing  Eksik hatası

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Call of Duty Ghosts hataları ve çözümleri

    (Önemli Not: Sık sık yeni çözümler ilave edilecektir, güncellemelerden haberdar olabilmek için facebook üzerinde takip edebilirsiniz:
    https://www.facebook.com/uzmanim.net)

    Your CPU does not reach minimum requirements hatası

    Bilgisayarınızın işlemcisi Call of Duty Ghosts oynamak için yeterli değil. Call of Duty Ghosts minimum sistem gereksinimlerine bakabilirsiniz. CALL OF DUTY: GHOSTS minimum sistem gereksinimleri nelerdir?

    Fatal Error: Your system memory (RAM) does not meet the minimum specification hatası

    Bilgisayarınızın RAM'i yani belleği Call of Duty Ghosts oynamak için yeterli değil. Call of Duty Ghosts minimum sistem gereksinimlerine bakabilirsiniz. CALL OF DUTY: GHOSTS sistem gereksinimleri nelerdir?

    Call of Duty Ghosts donuyor, çöküyor

    1. İlk olarak DirectX, Microsoft Visual C++, .Net Framework, NVidia PhysX. gibi yazılımların internetten son sürümlerini indirin be güncelleyin.
    2. Sürücülerinizi güncelleyin. Özellikle de ekran kartı sürücünüzü güncelleyin.
    3. Overclock yaptıysanız tekrardan normal konfigürasyona dönün.
    4. Oyun oynarken Antivirüs yazılımınız da dahil hepsini kapatın. Açok program kalmasın.
    5. Son olarak da BIOS güncellemesi yapın.

     Call of Duty Ghosts ses yok sorunu
    DirectX güncellemesi yapın ve ses kartınızın sürücülerini yeniden yükleyin.

    Call of Duty Ghosts Display Driver Stopped Responding Ekran kartı sürücüsü çalışmayı durdurdu hatası

    Bu hata ekran kartı sürücünüz güncel olmadığında oluşur. Ekran kartınızı güncelleyin.

    Call of Duty Ghosts DirectX Encountered an Uncoverable hatası

    Ekran kartınızın DirectX 11 desteği olması gerekiyor. DirectX 11 desteği yoksa Call of Duty Ghosts oynayamazsınız.

    Call of Duty Ghosts açılmıyor

    Açılmama sorununun pek çok nedeni olabilir. Bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri güncelleyin. Bilgisayarınız oyun gereksinimlerini karşılamıyor olabilir.  Yukarıdaki linkten kontrol edin.

    Call of Duty Ghosts Msvcr100.dll, Msvcr110.dll veya Msvcr120.dll Missing  Eksik hatası

    Microsoft Visual C++ kütüphanesini yeniden yüklemeniz gerekiyor.

    Yeni çözümleri paylaşmaya devam edeceğim. Güncellemelerden haberdar olmak için bizi facebook da takip edebilirsiniz:

    https://www.facebook.com/uzmanim.net

    hakan hakan (15394)