Call of Duty Mobile güncelleme indirilemedi code: 554827799 hatası

Call of Duty Mobile yükledim, ekranda baya kaldı ve sonra "Güncelleme indirilemedi. Lütfen bağlantının kesilmediğinden emin ol. Code:554827799 hatası vermeye başladı. Hatanın sebebi nedir?

Call of Duty Mobile güncelleme indirilemedi hatası ne zaman düzelir?

omercik omercik (9418)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Call of Duty Mobile güncelleme indirilemedi hatası, oyunun kısa süreliğine dünya genelinde çökmesinden kaynaklanıyor. Call of Duty Mobile daha çok yeni çıktığı için sunuculara aniden yoğunluk oluştu ve bu da oyunun sunucularının çökmesine sebep oldu. Bu nedenle Call of Duty Mobile oynamaya çalışırken yapılandırma indirilemedi, güncelleme indirilemedi gibi hatalar alabilirsiniz.

    Call of Duty Mobile güncelleme indirilemedi hatasının çözümü yok, çünkü problem bizden kaynaklanmıyor. Oyun yetkilileri sunucularını iyileştirecek ve daha sonra sorun kesin olarak düzelecektir. Sunucuların iyileştirilmesini beklememiz gerekiyor. Kısa sürede düzeleceğini umuyorum.

    omercik omercik (9418)