Call of Duty Mobile hoparlör ve mikrofon simgesi görünmüyor

Oyunda hoparlör ve mikrofon simgesi yok ama ayarlardan düzenleye bastığım zaman gözüüyor ama lobide oyunda gözükmüyor

klasik telefondan silip tekrar yükledim olmadı

megatrip megatrip (28)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    iPhone mu kullanıyorsun? Bir arkadaşımda iPhone üzerinden (iPhone 6+) aynı sorunu yaşıyor. Call of duty mobile oyununda  hoparlör ve ses ikonları görünmüyor.

    Bu sanırım oyundaki bir hatadan kaynaklanıyor. Xiaomi telefonda böyle bir sorun yok. Ses simgeleri görünüyor.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      aynen öyle sıkıntı iphone'larda. yakın zamanda çözerler diye umuyorum bakalım

      yagami yagami (1)