Call of Duty Modern Warfare 2 Tam Ekran Sorunu

Herkese iyi günler.

Yaşayan bilir Call of Duty Modern Warfare 2 oyununda grafik seçenekleri olsun ekran ayarları olsun tam ekran veya pencere modunda oynamayı değiştirmek gibi bir lüksümüz yok. Bu sebepten bende oyunu 3 hafta pencere modunda oynadım. Çözümü aşağıda verdiğim gibidir...

araz01 araz01 (291)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Oyuna girip Alt+Enter yapalım ve grafiklere girip bilgisayarın ekran çözünürlüğü kaç ise (bunu masaüstüne sağ tıklayıp "Kişiselleştir" sekmesinden öğrenebilirsiniz) aynısını oyunda da uygulayınız. İyi oyunlar...

    araz01 araz01 (291)