Call of Duty Strike Team nasıl indirilir?

Call of Duty'nin telefon ve tabletler için yaptığı Strike Team diye bir oyun vardı telefonuma indirmiştim ama şimdi Strike Team Play Store'da bulamıyorum.

Call of Duty Strike Team nasıl indirebilirim?

Call of Duty Strike Team nasıl indirilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Call of Duty Strike Team Play Store'dan neden indirilmiyor?

    Call of Duty Strike Team oyunu önceden doğrudan Play Store'dan indiriliyordu ancak uzun zamandır kaldırılmış. Aslında oyunun kendi sitesinde hala oyunla ilgili bir sayfa duruyor ama artık Strike Team Play Store'dan indirilmiyor.

    Call of Duty Strike Team telefona nasıl yüklenir?

    Call of Duty Strike Team'i telefonunuza apk olarak yükleyip oynamanız gerekiyor. Strike Team apk ve data obb dosyasını indirip ilgili işlemleri yaparak Android telefonunuzda oynayabilirsiniz.

    Call of Duty Strike Team apk indirme ve kurulum:

    Call of Duty Strike Team apk indirmek için buraya tıklayın.

    Call of Duty Strike Team SD Data (obb) dosyasını indirmek için buraya tıklayın.

    1. Öncelikle ikinci linkteki Call of Duty Strike Team SD Data obb dosyasını indirin ve rar'dan çıkartın. Android'de rar ve zip dosyaları nasıl açılır?
    2. Çıkardığınız rar arşivinde com.activision.callofduty.striketeam diye bir klasör ve bunun içinde de .obb uzantılı bir data dosyası var.
    3. Bu klasörü (com.activision.callofduty.striketeam) üzerinde hiçbir değişiklik yapmadan, olduğu gibi telefonunuzun hafızasındaki Android > data dizinine kopyalayın.
    4. Sonra Call of Duty Strike Team apk dosyasını indirin ve kurulumu yapın.
    5. Kurduktan sonra Call of Duty Strike Team'i oynamaya başlayabilirsiniz.

    Eğer Call of Duty Strike Team açılırken durduruldu hatası veriyor veya oyundan atıyorsa, yani Strike Team açılmıyorsa bunun çözümlerine aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

    Call of Duty Strike Team durduruldu hatası nasıl çözülür?

    Call of Duty Strike Team oyundan atıyor açılmıyor çözümü nedir?

    omercik omercik (9418)