Call of Duty Strike Team oyundan atıyor açılmıyor çözümü nedir?

Call of Duty apk indirip telefona kurdum. Fakat Strike Team oyundan atıyor, hiç açılmıyor. Nasıl çözerim?

Call of Duty Strike Team oyundan atma sorunu nasıl çözülür?

Call of Duty Strike Team açılmıyor nasıl düzeltilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Call of Duty Strike Team oyundan atıyor açılmıyor sebebi nedir?

    Telefonunuzda Strike Team oyundan atıyorsa, bunun sebebi telefonunuzda Google Play Store'un aktif bir şekilde çalışıyor olmasıdır. Şöyle bir durum var, Call of Duty Strike Team oyunu normalde Google Play Store markette yok. Siz oyunu telefona apk olarak kurup açarken, tahminimce Play Store'a bağlanıp arka planda bir şeylerin doğruluğunu kontrol ediyor olmalı, fakat oyun Play Store'da olmadığı için bu kontrolden başarıyla geçemiyor. Bunun sonucunda da Call of Duty Strike Team oyundan atıyor ve açılmıyor.

    Call of Duty Strike Team oyundan atıyor nasıl çözülür?

    Strike Team oyundan atıyor probleminin çözümü, oyunun Play Store'a bağlanıp kontrol yapmasını engellemektir. Bunu da Play Store'u telefondan devre dışı bırakarak yapabilmek mümkün. Yani Call of Duty Strike Team oyundan atıyor kesin çözümünün Play Store'u devre dışı bırakmak olduğunu söyleyebilirim.

    Google Play Store etkinleştirme ve devre dışı bırakma nasıl yapılır? linkine tıklayarak Play Store'u hem etkinleştirme, hem de devre dışı bırakmanın nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

    Google Play Store'u devre dışı bıraktığınız zaman artık Call of Duty Strike Team oyundan atmayacaktır.

    omercik omercik (9418)