Call of Duty WW2 menu content not available hatası çözümü

Call of Duty: WWII menu content not available hatası alıyorum.  COD WW2 menu content not available hatasının çözümü nedir? Hata tam olarak MENU_CONTENT_NOT_AVAILABLE şeklinde çıkıyor.

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    MENU_CONTENT_NOT_AVAILABLE hatasının bir kaç sebebi var. Birincisi yapılandırma dosyalarındaki bozukluklar diğeri de dil dosyalarındaki sorunlar. Temel yapılandırma dosyalarının bütünlüğünü doğrulatmak sorunları çözebiliyor. Aşağıda her iki işlem için çözümü paylaştım

    Call of Duty WW2 menu content not available hatasının çözümü 1

    Call of Duty WWII bütünlüğünü dosyalarını doğrulayın:

    1. Adım Steam'i açın.
    2. Adım: Sol taraftan, dosyalarının bütünlüğünü doğrulamak Call Of Duty WWII oyununu sağ tıklayın ve Özellikler'e tıklayın.
    3. Adım: Özellikler açılınca üst kısımdaki sekmelerden Yerel Dosyalar sekmesine tıklayın.
    4. Adım: Ardından gelen ekrandaki "Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula" butonuna tıklayın.
      steam oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula
    5.  Adım: Bu aşamada Steam oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama işlemini başlatacak. İlerlemeyi yine ekrana gelen pencerede görebilirsiniz.

    "Tüm dosyalar başarıyla doğrulandı" yazısı çıktığı zaman, oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama işlemi başarıyla tamamlanmış demektir. Artık pencereyi kapatabilirsiniz.

    Call of Duty ww2 menu content not available hatasının çözümü 2

    Hala menu content not available hatası alıyorsanız, Dili değiştirmeyi deneyin. Dil değiştirme bazı oyuncularsa menu content not available hatasına çözüm sağlamış.

    1. Steam hesabınıza girin.
    2. Library  bölmünden, Call of Duty Ghosts  oyununu sağ tuşla tıklayın Properties / Özellikler seçin.
    3. Language / Dil sekmesini tıklayın.
    4. Dil olarak ingilizce / English seçin.
    5. OK tıklayın

    Bu iki işlemden biri Call of Duty WWII menu content not available hatasını çözecektir.

    Call of Duty ww2 menu content not available hatasının çözümü 3

    Eğer Call of Duty ww2 oyuyunu Steam haricinde bir kaynaktan indirdiyseniz o zaman indirdiğiniz kaynaktaki dosyalarda sorun olabilir. Örneğin crakli indirdiyseniz bu dosyalarda hata olabilir. Crak işlemi düzgün yapılmamış olabilir. Başka bir kaytandan tekrar Eğer Call of Duty ww2 oyununu indirip kurmayı deneyin.

    hakan hakan (15409)