Caller identification app numara silme

CIA Caller identification app uygulamasından numaramı nasıl silerim? CIA Caller identification app uygulamasından bilgilerimi kalıcı olarak nasıl silerim?

sedapekmez sedapekmez (624)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Caller identification app numara silme nasıl yapılır?

    CIA Caller identification app uygulaması yüklü olduğu telefonlardaki adres defteri bilgilerini kendi veritabanına transfer eden bir uygulamadır.

    Örneğin siz CIA Caller identification app uygulamasını yüklediğinizde rehberinizi başkalarına açmış olursunuz.

    Pek çok kullanıcı CIA Caller identification app uygulamasının bu özelliğini bilmeden yüklemektedir. Eğer CIA Caller identification app uygulamasını yüklerseniz program rehberinizde kayıtlı tüm kişileri kendi veritabanına ekleyecektir.

    CIA Caller identification app numara silme işlemi için öncelikle http://cia-app.com/self-service/numarami-sil/

    adresini ziyaret etmelisiniz. Burada ülkeyi seçtikten sonra telefon numaranızı girmelisiniz.

    Daha sonra numaramı sil butonuna basmalısınız.

    CIA veritanabından numaranızın silinmesi yaklaşık 10 dakikayı bulabilir.  Elbette numaranız gerçekten silindi mi bunu asla bilemeyeceksiniz.

    Eğer bir hata mesajı ile karşılaşırsanız (404 yazan bir sayfa gibi) geri dönün ve işlemi tekrar yapın.

    your number has been delisted  mesajını gördüğünüzde artık telefon numaranız CIA CIA Caller identification app veritabanından silinmiş demektir.

    sedapekmez sedapekmez (624)