CamStudio "Kod yürütülmesi devam edemiyor çünkü MSCVR100.dll bulunamadı. Programı yeniden yüklemek bu sorunu çözebilir" hatası

Merhaba;

Ekran kayıt için yüklediğim CamStudio programında bu hatayı alıyorum, ne yapabilirim?

Ekran görüntüsü: https://i.hizliresim.com/y3YDqy.png

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Programı kaldırarak yeniden yüklemeyi deneyebilirsin (Yeniden yüklemede farklı bir setup dosyası kullanmak daha sonuç elde edici olabilir). Eğer bu çözüm sağlamazsa web'den MSCVR100.dll dosyasını download eder ve bu dosyadan kopyalayarak birer adet CamStudio program klasörüne, Windows\SysWOW64 klasörüne ve Windows\System32 klasörüne atarsın, öyle denersin.

    Webden download edeceğin MSCVR100.dll dosyasını mutlaka sistemdeki antivirüs programına taratmalısın. Bu kesinlikle ihmal edilmemelidir.

    temmuz temmuz (12505)