Camtasia'da video nasıl kaydedilir?

Camtasia programında videoyu yaptım, şimdi yaptığım videoyu nasıl dışa aktarabilirim?

Camtasia'da video nasıl kaydedilebilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Camtasia'da video kaydetme (dışa aktarma) nasıl yapılır?

    Camtasia programında yaptığınız videoyu son haline getirdikten sonra nasıl kaydedebileceğinizi bulamadıysanız bu yazımdan faydalanabilirsiniz. Aslında çok kolay, sadece farklı.

    Şimdi adım adım Camtasia'da video kaydedelim.

    1. Adım: Sol üst kısımdaki Share'ye tıklayın ve Local file seçeneğini seçin.

    camtasia video kaydetme

    2. Adım: Açılan pencereden videoyu kaydetmek istediğiniz formatı ve çözünürlüğünü seçin.

    camtasia kaydetme formatı seçimi

    3. Adım: Daha sonra videoyu nereye kaydetmek istediğinizi de ayarlayın ve Son'a tıklayın.

    camtasia video kaydetme konumu

    Camtasia programı videonuzu renderlayacak. Dışa aktarma işlemi bittikten sonra videoyu izleyebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)