Camtasia Studio 8 başlatırken "Kernelbase.dll" hatası

sorunum şu resimdedir.

camtasia studio yu ilk kez yükledim açarken şu hatayı alıyorum

http://i.hizliresim.com/77rmnl.png

efeoztas06 efeoztas06 (6)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kernelbase.dll dosyası Windows ile ilişkilendirilmiş bir DLL dosyasıdır.Bu hatayı birden fazla program çalıştırmalarında da görebilirsiniz.Windows dosyalarında oluşan bir eksiklik veya hasar bu hatayı almanıza sebep olabilir.

    Başlata cmd yazın veya Windows+R tuşlarına basarak açılan ekrana cmd yazarak cmd komut istemini başlatın.

    cmd komut istemi ekranına sfc /scannow yazın ve enter e basın. (uzun sürebilir, işlem bitene kadar sabırla bekleyin)

    Bu komut işletim sistemi dosyalarını tarayacak, varsa eksiklikleri hasarları onaracaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)