Camtasia studio 8 Ekrandaki Techsmith yazısı nasıl kaldırlır?

Merhaba programı indirrdigimden beri bu yazı var nasıl kaldriablrm?

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Deneme sürümü boyunca Camtasia Studio programını kullanarak kaydettiğiniz videolarda TechSmith yazısı fligran olarak yer alır. Programın ücretsiz sürümünde yer alııyor. Eğer full sürümünü satın alırsanız TechSmith yazısı gidecektir. Satın almak dışında crack, patchleme gibi işlemler de yapılabilir ancak bu hem güvensizdir hem de uzmanim.net kuralları gereği bahsedemeyiz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      crack bulabilirsen web ortamında sorunun çözülür ..

      krsn krsn (233)