camtasia studio sorunu

Benim sorunum Camtasia studio ile düzenleyip renderladığım bir video bilgisayarımda oynattığımda gayet normal düzgün oynuyor ama telefona atıp izlediğimde ise video izlerken donuyor ama sesler normal devam ediyor sadece görüntü donuyor bazen de görüntü hızlanıyor ses yine normal şekilde devam ediyor lütfen sorunumu çözmeme yardım ederseniz çok sevinirim camtasia studio sürümüm 8.4.1

Bir sorum da bu video başka bilgisayarlarda izlenebilir mi ?

umuttt umuttt (207)
7 yıl önce sordu

  • Günümüz PC'leri ve işletim sistemleri standart videoların tamamını veya belki bir iki istisna haricinde tamamına yakınını gösterir. Eğer eski bir PC ve işletim sistemiyse belki bazı videoları ya hiç açamaz yada akıcı - performanslı gösteremeyebilir. Bu hallerde o PC'lere web'den codec pack dosyaları yüklenerek problemler aşılır, açılamayan video ve/veya ses dosyaları açılır. temmuz 6 yıl önce

Toplam 4 Cevap

Webde çok sayıda video converter (dönüştürücü) programı bulunur ve eğer bunları kullanacak olursan istediğin tüm videoları telefon/tablet uyumlu olarak kolaylıkla dönüştürebilir ve bu cihazlarda sıkıntısız izlenebilir hale getirebilirsin.

Video Dönüştürücüler - Gezginler (tıkla)

Not: Format Factory programını tavsiye edebilirim. Arabirimi Türkçe ve basit kullanımlı oldukçada başarılı, ücretsiz bir programdır.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

    Camtasia studio video düzenlemeden sonra en son MP4 formatında kaydedin hala yine video telefonda yine donyor duraaklıyor ise sorunun Camtasia studio ile alakası yok sorun telefonunuzun işlemci ekran kartı vs olabilir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Camtasia Studio vide render kısmından mobile yazar ona tıklarsan sorun çözülür

      nvidiagtx nvidiagtx (690)
      7 yıl önce cevaplandı

        Bilgisayarinizla arakalı olabilir yada Ekran kartı işlemci vb yetmiyor olabiilir: vazla bilmiyorum bende kullanıyorum ama ben böyle bişey yaşamadm :(

        katil213 katil213 (30)
        6 yıl önce cevaplandı

        • sanmam bilgisayarım o kadar kötü değil en azından gta 5 e kadar oyunları açıyor camtasia o kadar ağır da değil umuttt 6 yıl önce
        • evet ama bilmiyorum belki bilgisayarinizda sorun vardir katil213 6 yıl önce