Camtasia Studio TechSmith Yazısınız nasıl kaldırabilirim?

video render yaptıkdan sonra kayıt et derken TechSmith Yazısı çikiyor ve key istiyor ne yapmalıyım.

mervepro mervepro (8)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Camtasia Studio TechSmith Yazısı nasıl kaldırılır!

    • Videoyu Yaptıktan Sonra İnternetinizi kesiniz. Sonra Help Yazan yere tıklayınız.
    • Sonra En Alta Enter software key yazan yere Tıklayınız Kaydetiğiniz Keyi yazınız Sonra kayıt etme yerine basınız artık TechSmith yazısı Çikmayacaktır. Render yüklenirken İnterneti geri açabilirsiniz.

    İyi Günler Keyifli renderlemeler.

    Help nerede yazıyor? Enter software nerede?  Resimler İçin Tıklayınız!

    xnstr xnstr (-25)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Oldu Çok Teşekkür ederim iyiki varsınız Uzmanım.net :) mervepro 7 yıl önce
    • Rica ederim. Sorularınıza Her zaman Uzmanım.net Ailesi olarak Çevaplamaya devam edeceğiz :) xnstr 7 yıl önce
    • "Kaydetiğiniz Keyi " ne demek? hakan 7 yıl önce