Camtasia we're sorry an error has occurred with hardware acceleration hatası

Camtasia uygulamasında Camtasia we're sorry an error has occurred with hardware acceleration.  Camtasia will attempt to restart the rendering engine in software-only mode hatası alıyorum. Bu hatanın çözümü nedir?

alattin alattin (16999)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Camtasia we're sorry an error has occurred with hardware acceleration hatasının çözümü nedir?

    Camtasia kullanıyorsanız ve Camtasia we're sorry an error has occurred with hardware acceleration hatası alıyorsanız bu hata ekran kartınızın Camtasia ile uyumsuz olmasından kaynaklanmaktadır.

    Camtasia bu konuda çözüm olarak ekran kartınızı güncellemenizi öneriyor. Elbette ekran kartı güncellemeniz yoksa yapabileceğiniz bir şey yok. Bu hata çalışmanıza engel olmayacak. Sadece render işleminde yazılımı kullanacak donanım özelliklerini tam anlamıyla kullanamaycak demektir.

    Bu da bir miktar performans kaybı anlamına gelir. Yani videoyu dışa veriyorsanız bu biraz vakit alacak demektir.

    alattin alattin (16999)