Can you run it nedir, nasıl kullanılır?

systemrequirementslab.com nedir?

systemrequirementslab.com nasıl kullanılır?

Can you run it nedir? Can you run it nasıl kullanılır?

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Can you run it nedir?

    Herhangi bir oyun sizin bilgisayarınızda çalışır mı bunu merak ediyorsanız Can you run it  yani systemrequirementslab.com sitesi tam sizin içindir. systemrequirementslab.com bilgisayarınıza küçük bir uygulama yükler. Bu sayese bilgisayarınızı analiz ederek sizin bilgisayarınız seçtiğiniz oyun için uygun mu bunu size söyler.

    Can you run it  nasıl kullanılır?

    1. https://www.systemrequirementslab.com/ sitesine gidin.
    2. Ana ekranda Can your computer run that game yazan bölümde Search for a game yazan yere oyunun adını yazın.
    3. Otomatik tamamlama oyunları listeleyecektir. Örneğin: Max Payne 3
    4. Daha sonra Can You Run It butonuna tıklayın.
    5. İlk ekranda oyunun minimum ve tercih edilen gereksinimleri listelecektir. Tekrar Can You Run It butonuna tıklayın.
    6. Detection.exe adlı bir dosya indirilecek. İndirme işlemi bitince Detection.exe dosyasını çalıştırın.
    7. Hardware dedection yazdığı anda bilgisayarınız analiz ediliyor demektir. İşlemin bitmesini bekleyin.
    8. Uygulama penceresi kendiliğinden kapanacaktır.
    9.  İşlem bittiğinde açılan sayfada, System Requirements Lab sayfasında, işlem sonucu görüntülenecektir.

     Analiz sonucunda;
    Sorry, your computer does not meet the minimum specifications required to run this product yazıyorsa bilgisayarınız oyunu kaldırmıyor demektir.

    Congratulations, your system passes the Recommended requirements! You should have a great experience running this product. yazıyorsa oyunu bilgisayarınızda oynayabilirsiniz demektir.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @murat bana göre can you run it sitesi doğru değil. Sistemim oyunu kaldırıyor ancak kaldırmıyor diye gözüküyor. toprak34 6 yıl önce
    • @toprak34 genelde başarılı bir site. Arada hata yapabilir murat 6 yıl önce