Can you run it sitesi hatalı mı?

Merhaba;

Sistemim PUBG oyununu kaldırdığı halde can you run it sitesinde kaldırmıyor gözüküyor. Çoğu oyunda da bu böyle.

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Can you run it genelde düzgün sonuçlar üretir. Ama bazen de sendeki donanıma göre hatalı sonuçlar üretebiliyor. Sonuçta Can you run it sitesinde bir veritabanı var. Senin bilgisayar donanımını inceliyor kendi veritabanındaki oyunun gereksinimleri ile karşılaştırıyor. Sendeki bir donanım onların veritabanında yoksa ya da veritabanında hatalı bilgi varsa sonuçları hatalı gösterebiliyor.

    Can you run it kullanırken sitedeki  oyun için belirtilen "Minimum requirements" bölümüne bak. Senin bilgisayarın bundan iyiyse o oyun çalışır.

    Sonuç olarak bir yazılımdan bahsediyoruz arada hata yapabilir. Sadece sende değil nette benzer durumda olan pek çok kullanıcı var.

    murat murat (12492)