canadaalltax reklam kaldırma

canadaalltax ile ilgili olduğu belirtilen;

Dealply
Dealply (removal only)
Funmoods
Funmoods Packages

programları bilgisayarımda mevcut değil fakat reklam hala var bu programları silmedim yoktu çünkü ne yapmam gerekli ?

kullanici851096 kullanici851096 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Canadaalltax Nedir? Canadaalltax nasıl kaldırılır? adresine giderek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz. Dediğiniz programlar bilgisayarınızda olmayabilir. Linkte de belirtildiği gibi canadaalltax ile ilgili olan program bunlardan biri olabilir. Yani "Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler" altındaki farklı bir yazılım da bunu kullanıyor olabilir. Bu yüzden ne olduğunu bilmediğiniz yazılımları kaldırmanızı öneriyorum.

    Ardından yukarıda verdiğim linkteki diğer adımları uygulayınız.

    utkubayat utkubayat (885)