Candan Kullanıcısı Hakkında Şikayetim Var

Herkese merhaba, dün gece hiçbirşey yokken sorularımı ve cevaplarımı aşağı oyladı bu gün aynısını ben ona yaptım sonra hemen yazmaya başladı beni düşürünce eline ne geçicek diye ve üstüne terbiyesizce konuşuyor sonra haksız olduğunu anlayınca tüm cevapları sildi ve kendisinin yapmadığını iddia ediyor.Uzmanımnet adminlerinden bu konuyla ilgilenmesini istiyorum.

Zaten profilindede aşağı oyladığı gözüküyor.

ardahd ardahd (631)
7 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    Kardeş Boşver Ama Bende Şikayetçiyim Sorunum Yok Ama Sana  Katılıyorum Senin Cevaplarına Ben baktımgerçekten aşağı oylamış ?

    Sorunun Ney Candan?

    Canmisin Dan dan misin

    dandinidandini

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

      Eğer böyle bir durum varsa Uzmanım.net inceleyip gereğini yapacaktır. İletişim bölümünden Uzmanım.net ile de iletişime geçebilirsiniz.

      lion lion (595)
      7 yıl önce cevaplandı

      • İletişim bölümünden de şikayette bulundum inceleme başlattıklarını soylediler. ardahd 7 yıl önce

      Konu bize ulaştı. Bu tür şikayetleri son derece önemsiyoruz. Kimsenin haksız yere güvenilirliğinin düşmesini istemeyiz.  Konu ile ilgili sizi daha sonra bilgilendireceğiz.

      hakan hakan (15394)
      7 yıl önce cevaplandı

      • İlginiz için teşekkürler ardahd 7 yıl önce
      • ardahd burası magazin sitesi değil burda teknoloji sorularına en iyi cevabı vermeye çalış herkesle uraşma burda geçensene uzmanarda kullanıcı adı damlakoç ile uğraştın birde sahde hesaplar açıp kendine puan verdin ve siteden atıldın artık burak kimseyle uraşma candan 7 yıl önce
      • İlk olarak sanırım beni başka bir arkadaşla karıştırıyosun? Benim tek hesabım bu başka hesabımda yok.İlk sen benimle uğraştın durduk yere aşağı oyluyosun ilk önce ben yapmadım diyodun senin yaptığını kanıtlayıncada beğenmedim falan diyosun. ardahd 7 yıl önce
      • Sen beni aşağı oylamasan ben seni oylamazdım kendin başlatıp kimseyle uğraşma falan deme bana ardahd 7 yıl önce

      bu ardahd  arkadaşımızın 3 tane sorusunu beğenmedim ve aşağı oylma hakkımı kullandım.

      bu arkadaşında binim sorularımı beğenmeyebilir hakkı var bu duruma sinirlenip bütün soru ve cevaplarımı aşağı oylamaya hakkıyok kaçtane sorumu aşağı haksız oyladığı görünüyor

      bu konuyla alakalı admin arkadaşlar inceleme yapacaktır sanırım

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Alattin'in cevabını okursan beğenmedigin cevapları aşağı oylama hakkın yok. ardahd 7 yıl önce
      • Yalan konusmanada gerek yok ilk başta ben yapmadım falan diyodun şimdi beğenmedim ondan aşağı oyladim diyosun :) ardahd 7 yıl önce

      Kullanıcıların soruları ve cevapları aşağı oylama hakkı elbette var.  Fakat bu özellik kötü amaçlı kullanılmamalı.

      Bir soru veya cevap aşağıdaki durumlarda aşağı oylanabilir:

      • Soru, cevap özensiz ve kötü bir dil ile yazılmışsa
      • Doğru olmayan bilgiler içeriyorsa
      • Konu ile alakasız bilgiler içeriyorsa
      • Küfür hakaret içeren mesajlar

      Biz bu tür şikayerlerde şikayet eden ve edilen hesapları ve onlarla ilgili tüm hesapları inceliyoruz.

      Amacımız doğru bilgi paylaşmak ve yardımlaşmak olsun.

      alattin alattin (16984)
      7 yıl önce cevaplandı

      • İlginiz için teşekkürler ardahd 7 yıl önce
      • ardahd burası magazin sitesi değil burda teknoloji sorularına en iyi cevabı vermeye çalış herkesle uraşma burda geçensene uzmanarda kullanıcı adı damlakoç ile uğraştın birde sahde hesaplar açıp kendine puan verdin ve siteden atıldın artık burak kimseyle uraşma candan 7 yıl önce
      • İlk olarak sanırım beni başka bir arkadaşla karıştırıyosun? Benim tek hesabım bu başka hesabımda yok.İlk sen benimle uğraştın durduk yere aşağı oyluyosun ilk önce ben yapmadım diyodun senin yaptığını kanıtlayıncada beğenmedim falan diyosun. ardahd 7 yıl önce
      • Sen beni aşağı oylamasan ben seni oylamazdım kendin başlatıp kimseyle uğraşma falan deme bana. ardahd 7 yıl önce