Candy crash saga daki canlarını ve kazandığım ödülleri eski telefondan yeni telefona aktarmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Candy Crush saga da kazandığım canları ve ödülleri note 2 den note 4 e aktarmak istiyorum.ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim?

blondie blondie (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Note 2'de Candy Crush Saga oynarken kullandığınız giriş bilgileri  ile yeni telefonunuzda giriş yaparsanız tüm kazandığınız canlar ve ödüller otomatik olarak Note 4'e gelecektir. İlave bir işlem yapmanıza gerek yok.

    Yine Facebook hesabınız ile giriş yaparak oynuyorsanız, aynı şekilde yeni telefondan giriş yapın. Tüm can ve ödüller geri gelecektir.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

      Gelmedi maalesef facebook hesabıma bağlandım fakat sadece altınlar geldi canlar ve ödüller sıfır

      blondie blondie (1)