Candy crush saga bilgisayarda nasıl oynanır?

Candy crush saga bilgisayarda nasıl oynanır? Android oyunlarını PC'de oynayabilir miyim? Candy crush saga oyunu bilgisayarda oynayabilir mi?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Candy crush saga bilgisayarda nasıl oynanır? Pek çok arkadaşımdan bu soruyu duyuyorum. Bu sebepten bu çözümü paylaşma gereği hissettim.

    Bu sorunun cevabı evet. Candy crush saga oyununu PC'de oynayabilirsiniz. Candy crush saga oyununu bilgisayarda oynayabilmek için

    • Bir Gmail hesabı
    • Bir de Bluestacks programına ihtiyacınız var.

    BlueStacks nedir? BlueStacks nasıl kullanılır? linkinden Bluestacks programını indirin ve kurun. Ayrıca linkte Bluestacks nasıl kullanılır  anlatılıyor.

    Bluestacks bir tür emülatör program. PC'nin içinde sanki bir anroid tablet çalışıyormuş gibi bir ortam yaratıyor.

    http://gmail.com/ adresinden de Gmail hesabı alabilirsiniz.

    Bilindiği gibi Google Play üzerinden oyun ve uygulama indirebilmek için Gmail hesabınızın yani bir Google hesabınızın olması gerekiyor.

    Bluestacks kurduktan sonra tek yapmanız gereken Google Play üzerinden Candy crush saga yüklemek ve çalıştırmak.

    Böylelikle Candy crush saga oyununu bilgisayarda oynayabileceksiniz.

    pelinny pelinny (863)