Canıma tak etti artık !

-3

Facebook açıyorum 1 gün sonra yine kapanıyor. Yüzünün fotoğrafını çek at diyor. Ulan çekiyorum atıyorum bi bakıyorum hesap komple kapatılmış.Bıktım ulan facebook açamıyorum neden ulan neden ?

exelanslar exelanslar (-11)
6 yıl önce sordu

  • "Canıma tak etti artık!" bir soru cümlesi değil ve zaten problemin ne olduğuna dair bir herhangi bilgide ihtiva etmiyor. Konu muhtevasındada "ulan" vb argo ve kaba kelimeler kullanılmamalı. Site kurallarını okumalısın: https://uzmanim.net/hakkinda temmuz 6 yıl önce
  • Ayrıca aynı konuda neden iki konu üst üste açtın? Buda kural dışı :( temmuz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Facebook hesabınız Hacklenmiş olabilir. yüzünüzün fotografını fazla atmayın hackere gidebilir.

yedek e postanız varsa şifrenizi sıfırlayınız.

İ

katil213 katil213 (30)
6 yıl önce cevaplandı

    Facebook sayfası açarken dikat edeceğin hususlar önceki kullanıcı adını kullanma şifreni değişik yap modemi resetle

    tarayııclları sıfırla tanımadığın kişilere arkadaşlık daveti atma telefon doğrulaması yapıyormuşun zaten dememe gerek yok

    candan candan (4301)