Cannot Connect to App Store hatasının çözümü nedir?

ipad de App Store uygulamasını açmak istediğimde Cannot Connect to App Store hatası alıyorum. App Store açılmıyor.

Cannot Connect to App Store hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cannot Connect to App Store hatasının çözümü nedir?

    App Store açılmıyorsa, hatayı çözmek için sıfırlamak da dahil pek çok çözümü denediyseniz ve başarılı olamadıysanız aşağıda bulduğum çözümü deneyebilirsiniz.

    benim iPad cihazımda App Store uygulaması açılıyor fakat içerik yükleyemiyordu.  Sayfanın ortasında Cannot Connect to App Store Yazıyordu. Tarihi kontrol ettim doğruydu. Sıfırlama yaptım çözüm olmadı. Çözüm olarak şu işime yaradı:

    1. Ayarlara gidin.
    2. Dil ve bölgeye dokunun.
    3. iPad dilini. İngilizce olarak değiştirin.
    4. dil değiştikten sonra App Store uygulaması açın.
    5. şimdi App Store açılacaktır.
    6. daha sonra dili tekrar Türkçe yapın.

    Cannot Connect to App Store hatasını bu şekilde çözebilirsiniz.

    murat murat (12492)