Cannot find xeldz in all drives hatası

Bilgisayarımın markası LG x140. Bir kaç ay önce bilgisayarım çökünce okulumdaki bilgisayar öğretmenim format attı. Şu zamana kadar hiçbi problem yaşamadım ama bugün windows orjinal değil hatası alınca sorunu çözmek için internetten araştırdım windows loader linki buldum kurdum bilgisayarı yenileyince ise normalde açılışta ekrana çıkan windows 7 ve windows loader seçeneklerinden loader olan kısımı enterlayıp bilgisayarımı açıyordum şu an yapınca cannot xeldz in all drives hatası alıyorum. Nasıl düzelticeğimi de hiç bilmiyorum lütfen yardım edin sinirim bozuldu :(

budabenim budabenim (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

       Merhaba,
     Bilgisayarınız açılırken f9 tuşuna basın. Gelen pencerede Windows 7 ve Windows 7 Loader seçenekleri vardır Windows 7 seçeneğini seçin. Daha sonra F8 tuşuna basın ve en son iyi yapılandırmayı seçin. Bilgisayarınızı tekrar açın. Açıldıktan sonra http://www.fullprogramlarindir.com/windows-loader-7-full-2014-wat-fix-tam-indir.html linkindeki programı indirin ve onunla Windows'u tekrar aktif ettikten sonra sorununuz düzelir.

    sempiternal sempiternal (26)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Maalesef dediğinizi yaptım ama link bilgisayarıma saçma sapan bir sürü programın yüklenmesine sebep oldu aktif de edemedim programı bu yüzden başka bi yolu olabilir mi? budabenim 8 yıl önce
    • Merhaba, Programı indirmek için verdiğim bağlantıda birden fazla "İndir" butonu var. Sadece bir tanesi programı indirir, diğer bağlantılar sadece reklamdır. Gerçek bağlantıyı bulup indirmeniz lazım. Programı kurarken "Gelişmiş Seçenekler"'e basarsanız karşınıza bir liste çıkar. Bu listede program ile beraber kurulacak diğer eklenti ve programlar yer alır. Bunlardaki onay işaretini kaldırarak kurunuz. Program doğru bir şekilde çalışacaktır. sempiternal 8 yıl önce
    • Programı düzgün bi biçimde çalıştırdım ama sorun hala devam ediyor. Ayrıca ben zaten bu programı kurduktan sonra bu hatayı almaya başladım yani ikinci kez kurmamın manasın anlamadım ama yine de çok teşekkür ederim zahmet verdim. budabenim 8 yıl önce

    Ya gerçekten bunu çözebilecek kimse yok mu sinir krizleri geçirtti artık bana lütfen yardımcı olun :(

    budabenim budabenim (1)