CANON MF 217 W faks alma sorunu

İş yerinde CANON MF217 W model bir faks yazıcı var. Faks gönderebiliyoruz fakat bir türlü fax alamıyoruz.

 fax alma ayarları nasıl yapılmalı?

ilkergmail ilkergmail (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Canon MF SERİSİ TÜM MODELLER Yazıcı, TÜRKÇE TANITMA VE KULLANMA KILAVUZU (tıkla)

    Eğer yine yapamazsan Canon Destek ve Müşteri Hizmetlerİnden sorabilirsin:

    Tel: 0800 501 456

    Büyük ihtimalle sana yardımcı olacaklar ve belki seni ayarlar sırasında telefon ile yönlendireceklerdir.

    Diğer türlü sana uzaktan ve setup ekranını görmeden kimse yardım edemez.

    temmuz temmuz (12505)