Canon mx395 fax alma

İş yerinde Canon mx395 model bir faks yazıcı var. Faks gönderebiliyoruz fakat bir türlü fax alamıyoruz.

Canon mx395 fax alma ayarları nasıl yapılmalı?

ahmetyildiz ahmetyildiz (61)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Canon mx395 yazıcınızda faks almak için çok fazla bir işlem yapmanıza gerek yok

    Öncelikle yazıcının arkasındaki EXT bağlantı noktasına Telefon bağlayın. EXT bağlantı noktası Canon MX395 yazıcınızın arkasında, telefon hattını bağladığınız yerin hemen üzerindedir. Beyaz koruyu bir kapak ile kapatılmıştır. Bu kapağı cıkarın. Buraya telefonu takın

    Canon MX395

    Daha sonra yazıcınnı panelinde FAKS  butonuna basarak yazıcınızı faks moduna geçirin.

    Canon mx395 Faks modu

    Faks butonu yukarıdaki menüde sol taraftaki düğmelerden üst sağ tuştur.

    Telefon çaldığında telefonu açın eğer faks sinyali geliyorsa 5 saniye bekleyin ve telefonu kapatın. Canon MX395 otomatik olarak faksı alacaktır.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)