capturelibser service hakkında bir soru

benim pc de ctrl+alt+delete yapıp görev yoneticsini baslat ordan da işlemlere baktıkımda capturelibser die bir program var zoelliklerine tıkladıkımda da freemake yazıyor ben de de freemake video downlander programı yuklu bu ne demek oluyor ordaki capturenın anlamını ingilizcede görüntü almak kaydetmek ekranım kayıt altına mı alınıyor benden habersiz ? :D

mervecankan mervecankan (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    capturelibservice.exe sizinde dediğiniz gibi  Freemake Video Downloader programına ait bir dosya.   Freemake Video Downloader programını siz yüklediyseniz bir sorun yok demektir.

    capturelibservice.exe dosyasının çalışıyor olması o an video görüntüsü yakalanıyor anlamına gelmez.

    Freemake Video Downloader programını çalıştırdığınızda devreye girer ve video indirme işlemlerinde görev alır.

    Gizlice videolarınızı kaydetmez.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • görev yoneticisnde calısıyor gibi gorunmesi tedirgin etti de beni yanı normal bir sey dimi görev yoneticinde bulunması mervecankan 9 yıl önce
    • ben yuklemedeim o programı amcamın pc siydi o yuklemişti bana hediye etmişti de pc yi mervecankan 9 yıl önce
    • Tedirgin etmesine gerek yok. Normal bir işlem. Freemake Video Downloader programını kullanmıyorsan kaldırabilirsin. hakan 9 yıl önce