Casper Android tablete Samsung Klavye nasıl yüklenir?

Merhaba! (Cihazın icindeki klavyeden bahsediyorum😆)

Casperde her zamanki gibi androidin normal klavyesi var ama ben samsung samsung klavyesini kullanmak istiyorum uygulaması veya teması var mı ? Mümkün mü ?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    "Tema" olarak yapabilirsin.

    Dene istersen:

    Samsung Galaxy klavye (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

      Ben Huawei Honor cihaz kullanıyorum. Samsung Klavyeyi indirip kullanmayı denedim ama açılmadı, yani kullanamadım. Muhtemelen benimki işlemciden kaynaklı bir sorundur.

      Bunu anca deneyerek öğrenebilirsin. Samsung Klavye normalde Play Store'da var ama markette bulamıyorsan apk olarak indirip tabletine kur ve çalıştırmayı deneyebilirsin.

      Samsung Klavye apk indir: https://apkpure.com/samsung-keyboard/com.sec.android.inputmethod

      omercik omercik (9418)