Casper dizüstü bilgisayarım kapandı açılmıyor

Casper laptobum var. Gecen gun acayip bir ses cikardi ben de kapattim tekrar acmak istedigimde ise acilmadi power isigi yaniyor ama fanlari filan calismiyor.Sorun nedir bilmiyorum. Garantisi de bitti. Ne yapmaliyim

esnur esnur (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu halde yeterli tecrübeye sahip olmayan bir kullanıcı çözüm için bir teknik servise başvurulmalıdır. Aksi halde senin yapabileceğin çok şey olmaz.

    Geçmiş olsun.

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz servise verecek olasydı verirdi buraya sormuş ki vermek istemiyor yoksa onun da aklı vardır tek akıllı sen değilsin.hem casper'in teknik servisi berbat kaydolum 5 yıl önce
    • @kaydolum senin problemin ne arkadaşım? Burada önüne gelene çatmayı marifet mi zannediyorsun? Hangi durumlarda teknik servise verilmesi gerekir, hangi durumlarda kullanıcı müdahele etmelidir bunları emin ol @temmuz başta olmak üzere buradaki uzmanlar senden daha iyi biliyor. omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho tamam da soruyu yazanın servise verecek kadar aklı yok mu yani? insanları çok küçümsüyorsun. kaydolum 5 yıl önce
    • Soruyu soran "ne yapmalıyım?" demiş. Problemin ne olduğu belli değil, laptopun iç kısmında sorun var mı, fanlarda mı sıkıntı var, batarya mı problemi vs. Bu gibi soruların cevapları bellisiz. Eğer müneccimsen buyur cevaplayabilirsin lafım yok. Ama biz müneccim değiliz, müneccim olmadığımız için de "ne yapmalıyım?" sorusuna verilebilecek cevap verdik. @kaydolum omercik 5 yıl önce
    • Daha önce başka bir konu altında ikaz etmiştim, anlamamış. @kaydolum BU KULLANICI HESABI UZMANİM.NET KURALLARINA UYMADIĞI İÇİN KAPATILMIŞTIR temmuz 5 yıl önce

    Ses çıkarması ve fanların çalışmaması bilgisayarda donanımsal teknik bir arıza olduğunun bir çeşit habercisidir diyebiliriz. Bu durumda bir bilgisayarcıya veya teknik servise başvurmanız en mantıklısı olur.

    omercik omercik (9418)