Casper laptobumun ışıkları yanıyor ama açılmıyor.Ne yapmalıyım?

Merhabalar laptobum Casper marka ve yaklaşık 7 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Ancak 5 ay önce bilgisayarımı kapattim ve tekrar açmak istedim ama açılmadı. Şarja taktım bu sefer ışıklari yandi ama hiç bir ses gelmedi ve yine açılmadı. Tamire gönderdim geri aldığimda bana hiç bir sorun olmadiğini açıldığını söylediler. Cidden açılmıstı. Böyle 5 ay kullandım ama geçen gun ayni sorun yine oldu. Ne yapmalıyım. Arka kapağını çikardim fani temizledim. Ama bir işe yaramadi.

esnuril esnuril (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Laptop bataryası takılı mı? Laptop bataryasını çıkart bir de öyle dene. Sorun laptop bataryasından kaynaklanıyor olabilir veya uyku modunda takılı kalmış olabilir.

    Önce laptop'u fişten çek. Sonra bataryayı sök. Bataryayı takmadan fişi tak ve laptop'u aç. Ekrana görüntü geliyor mu kontrol et.

    hakan hakan (15394)