Casper N220 Tablet Bilgisayar '' fs0:\efi\microsoft\Boot\bootmgfw.efi '' hatası nasıl çözülür?

Merhaba üstadlar öncelikle herkese kolay gelsin, benim sorum şu '' Elimde Casper N220 Windows 10 Tablet Bilgisayar var açılışta casper logosundan sonra '' fs0:\efi\microsoft\Boot\bootmgfw.efi '' hatası veriyor daha ileri gidemiyor bios ayarlarına da girmiyor, bilgisi olan varsa tecrübelerini paylaşırsa sevinirim, teşekkürler.

baronofficiall baronofficiall (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle USB flash bellek içinde bir Windows 10 kurulum medyası oluşturman lazım. Buradan nasıl yapılacağını öğrenebilirsin. USB belleği tablete tak.

    Daha sonra tablette açma kapama düğmesi ve ses kısma düğmesine aynı anda bas. Bu işlem tablette kurtarma moduna geçmiş olacaksın. Bir seçenek belirleyin yazan bir ekran gelecek burada Aygıt Kullan'ı seç. Daha sonra ekrandaki yönergeleri izleyerek işleme devam edebilirsin. Windows kurulum ekranı USB sürücü kullanılarak ekrana getirilecektir.

    hakan hakan (15409)