Casper Nirvana C700 laptop klavyesi kitlendi, bilgisayarım açılmıyor

Casper nirvana c700 laptop klavyesi kitlendi sonra bilgisayarı kapadim ve şuan laptop açılmıyor ne yapmam gerek, Klavye kitlendikten sonra bilgisayarı kapadım acaba şuan hala klavye kitli mi? Eğer öyleyse bilgisayar acilmadan bunu nasıl düzelteceğim?

casper97 casper97 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Laptop açılmıyor kavramı geniş bir kavram

    • Laptop açılmıyor:  Bilgisayara hiç elektrik  gelmiyor
    • Laptop açılmıyor: Elektrik geliyor. Bilgisayarın ekranına hiç görüntü gelmiyor
    • Laptop açılmıyor: Bilgisayara görüntü geliyor ama ekranda sadece Casper logosu var. Başlangıç ekranında sıkışıp kalıyor
    • Laptop açılmıyor: Windows  başlıyor ekranı geliyor. Windows başlamıyor

    Yani işe yarar cevap için daha fazla bilgi vermen şart.

    İlk olarka bataryasını sök- sonra tekrar tak ve açmayı dene.

    hakan hakan (15424)