Casper Nirvana FN tuşu çalışmıyor

Casper Nirvana NB 15.6 model Windows 8 yüklü bilgisayarımın FN tuşu çalışmıyor. Bilgisayar format atılmadan önce FN tuşu çalışıyordu. Formattan sonra FN tuşu çalışmıyor.  Bilgisayarımda FN tuşunu nasıl aktif ederim?

emel emel (67)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Casper Nirvana NB 15.6 FN tuşu çalışmıyor çözüm:

    FN tuşu çalışmıyorsa, FN tuşunun çalışması için gerekli program yüklü değil demektir. FN tuşunu çalıştırmak için Casper'ın web sitesinden FN tuşu için gerekli yazılımı indirmelisiniz. Hotkey Sürücüsü FN tuşunun çalışması için gerekli programdır.

    FN tuşunu çalıştırmak için şu yolları izleyin:

    Casper sitesinden Hotkey Sürücüsünü indirin ve kurun.

    1. Casper sürücü arama web sitesine buradan girin.
    2. Ürün Kategorisi bölümünden Dizüstü bilgisayarı seçin.
    3. Casper Nirvana NB 15.6 modelinin Model Numarası : CHY'dir
    4. Ürün modeli bölümünden CHY seçin.
    5. İşletim sisteminden Windows 8 seçin.
    6. İndirme tipinden Sürücüler'i seçin.
    7. Dosya arama butonunu tıklayın.
    8. Sürücü arama sonucunda gelen Hotkey Sürücüsü karşısındaki indiri tıklayın.
    9. İndirilen Win8_Hotkey dosyasını açın ve kurulumu yapın.

    Bu işlemden sonra Casper Nirvana FN tuş sorunu çözülecektir.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkür ederim oldu. emel 9 yıl önce

    malesef olmadı laptop klavyem ile ilgili problem keybord online testten test ettim malesef o tuş bozuk şimdi onun klavyeye görderdiği komutu arıyoum başka bir tuşa aktarmak için

    technocenter technocenter (1)