Casper Nirvana NB15.6 Lan sürücüsünü nereden indirebilirim?

Input: +19V

Model: A15HC

S.t kodu: CN.CRI-2310A

WHQL ID: 1439402

MAC ID: BC-77-37-05-54-9C

S.N : 0001994674

Ürt Tarihi: 05/2011

Casper Nirvana NB15.6\"

Özellikleri yukarıdaki gibi.

erool1905 erool1905 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba

    Casper'ın kendi sitesinden arama yaptınızmı ?

    Size linkini Veriyim Buradan(TIKLA) bilgilerinizi yazarak bilgisayarınıza ait tüm güncel dosyaları bulabilirsiniz.

    Ben Sizin İçin bilgileri doldurdum . Siz aşağıda vericeğim resimden yola çıkarak bilgileri doldurun.İşletim sisteminizi seçin ve dosya aramaya tıklayın . Karşınıza birçok driver çıkıcaktır. O bölümden lazım olanları indirebilirsiniz :)

    blackheaven blackheaven (728)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Eğer işletim sistemi windows 8 ise üst resimde "İşletim sistemi seçiniz" karşısındaki satır sonunda olan tırnağı tıkladıktan sonra oradan windows 8 seçilir. Yok eğer windows 7 yüklü ise aynen yukarıda resimde olduğu gibi @erool1905 temmuz 7 yıl önce
    • Ürün modeli CNC değilde herhalde CND olmalı ama sonuç değişmez zannediyorum. Bu modellerin ikisindede sürücüler aynıdır diye düşünüyorum. Ama daha güvenilir ve kesin olması için ürün modelini CND olarak seçmek daha iyi olur @erool19005 @blackheaven temmuz 7 yıl önce
    • @temmuz Orda soru işareti kısmının üzerine gelince model ürün kodunun ilk 3 harfidir yazıyor . bende ilk 3 harfi cnc olduğu için öyle yazdım . Ama bencede pek birşey farketmez. Acaba erool bizi okuyormu :):)) blackheaven 7 yıl önce
    • @temmuz Fakat sizin de bahsettiğiniz parantez içinde yazılan kod.Bence sizinki daha doğrudur çünkü benim dediğim CN.C sizinki CND . Bencede CND yüklemek daha sağlıklı :) blackheaven 7 yıl önce

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Casper Nirvana NB15.6 LAN kartı bilgileri:

      Desteklediği donanım: Atheros AR813x/AR815x Gigabit/Hızlı Ethernet Denetleyicisi
      İşletim Sistemleri:
      Windows 2000, Windows XP, Windows Server 2003
      Windows XP x64, Windows Server 2003 x64
      Windows Vista, Windows Vista x64
      Windows 7, Windows 7 x64

      Atheros AR813x/AR815x Gigabit/Hızlı Ethernet Denetleyicisi  sürücülerini buradan indirebilirsiniz.

      hakan hakan (15394)