casper tablet sürüm

Merhaba casper via s7 wifi tabletime hard reset attım sonrasında daha önce girmiş olduğum eposta adresi ile giriş yapmamı istedi fakat ben eposta adresimi ve şifremi unuttum yeni eposta kabul etmiyor. Bunun çözümü yazılım yüklemekmiş fakat casper ın kendi sitesine girip yazılım arama kısmında model adını soruyor orada tabletin model ismi bulunmuyor bu konuda ne yapabilirim bir fikri olan varmı acaba?

iylmzr iylmzr (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bildiğim kadarıyla hardreset atınca e posta istememesi lazım çünkü bu güne kadar bir çok telefon ve taplete hardreset attım ama hiç biri e posta istemedi bunların içinde hiç casper markalı bir ürün yoktu onun için kesin konuşmuyorum ama isterseniz bir daha atmayı deneyin eğer düzlemezse Casper müşteri hizmetlerini arayıp bir konuşun onlar soruna çözüm bulacaktır ve gerekli yazılımı size yollayacaktır.

    Casper Müşteri Hizmetleri

    Tel: 0 850 250 77 77

    Buda destek sitesi belki yardımı dokunur.

    http://www.casper.com.tr/destek

    demsinasbey demsinasbey (69)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Eposta dedigim tekrar giriş yaparken gmail hesabı ile giriş yapmanı istiyor google vb. erişmek için onu diyorum. Bu cihaz sıfırlandı devam etmek için önceden senkronize edilmiş gmail hesabı ile giriş yapın diyor. iylmzr 6 yıl önce
    • Başka bir gmail hesabı girmeyi denedinizmi sanırım aynı gmail hesabını girme zorunluluğu yok ama mümkünse bir ekran görüntüsü atarmısınız bir bakayım daha belki o zaman daha iyi yardımcı olabilirim. demsinasbey 6 yıl önce
    • Malesef başka hesap değil daha önceden tablette oturum actıgın hesapla giriş yap diyor.Buraya resim atamadım nasıl atılıyor. iylmzr 6 yıl önce
    • O zaman bizim yapacağımız pek bir şey kalmıyor sanırım mecbur ya destek hattı ile iletişime ile iletişime geçeceksiniz yada Casper'in teknik servisine yollayacaksınız. Ama merak etmen bir şekilde bu sorunu çözerler. demsinasbey 6 yıl önce