Casper VIA E2 telefonumu nasıl rootlayabilirim?

Casper VIA E2 telefonumu rootlamak istiyorum. KingRoot uygulamasıyla denedim ama olmadı. İnternette telefona uygun ROM'da bulamadım, eski telefonum Samsung Galaxy Note 3'tü onun için uygun ROM bulup Odin ile rootlamıştım. Ama Casper VIA E2 için ROM bulamıyorum. KingRoot uygulamasıyla yapamadım, ben bu telefonu nasıl rootlayabilirim? Cidden ihtiyacım var.

androidhacker androidhacker (28)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Piyasa telefonlarını ROOT atma işlemi pek çok kullanıcı tarafından yapıldığından genelde kolay olur. Ancak bunun için geliştirilmiş KingoRoot programını deneyebilirsiniz.

    Buradaki işlemleri adım adım uygulayarak telefona ROOT yapabilirsiniz. (USB debugging mod açık bırakmayı unutmayın)

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Kingoroot la eski telefonuma (note 3 olmayan j2ye atmıştım)j2 ye attığım zaman kingoroot ile ama sonra telefon açılmadı kingoroot güvenilir miki? androidhacker 6 yıl önce
    • Kingo Root sık kullanılan ROOT araçlarından birisidir. Genelde ROOT için tavsiye edilenler içinde yer alır. Bazı araştırmalarımda da her telefonda uyum olmadığı yazısı da var. Bu sebeple telefonunuzda ROOT işlemini uygulayan çok kişi olmadığından örnekler bulamıyoruz. Bunu biraz da sizin denemeniz gerekiyor. Kingo ROOT ile denemenizde başarısız olursanız uygun olmadığını anlayabilir ve farklı yöntemler deneyebilirsiniz. @androidhacker ismailsarp 6 yıl önce
    • Odin ile rootlayamaz mıyım veya romu nerden bulabilirim? androidhacker 6 yıl önce
    • Mediamarka götürsem rootlar lar mı? Bedavaya. androidhacker 6 yıl önce
    • @androidhacker mediamrket gibi yerler rootlama yapmazlar. ROM bulursanız bir şekilde yüklersiniz zaten, ama önemli olan ROOT içeren ROM bulabilmek. Ama telefonunuz piyasa da az ve örnekler malesef bulunmuyor. Bu sebeple elimizden birşey gelmeyecektir ismailsarp 6 yıl önce
    • Herhangi bir telefoncuya falan götürsem o rootlayabilir mi? androidhacker 6 yıl önce
    • ihtimal bana göre düşük, pek zannetmiyorum. Bilinen ve internette örneği olsa kendinizde kolay bir şekilde yapardınız @androidhacker ismailsarp 6 yıl önce
    • Aldığıma pişman oldum :( cevapladığınız için teşekkür ederim... androidhacker 6 yıl önce