Casper via m1 nasıl bir telefon?

şu soruları merak ediyorum:

1.telefon kaç dakika içinde şarj olmakta ?

2.telefon oyunlarda kasma sorunu vb. sorunlar yaşıyor mu ?

3.ısınma sorunu var mı ?

4.Telefon ile ilgili yaşadığınız en büyük sorun nedir ?

umuttt umuttt (207)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba;

    Ben bu telefonu kullanmadım ancak senin sorunu yanıtlamak için bir araştırma yaptım

    -1.Soru : telefon kaç dakika içinde şarj olmakta ?

    Cevap : Telefonun bataryası 2900 mAH değerinde olduğu için normal şartlarda şarj süresi biraz uzun sürebilmekte ortalama 3,5 saatin üstüne çıkabilir sıfırdan full'e gelene kadar.

    - 2.Soru : telefon oyunlarda kasma sorunu vb. sorunlar yaşıyor mu ?

    Cevap : Bu soruya şöyle cevap vereyim oynadığın oyuna göre değişir bazı android oyunları bile üst düzey telefonlarda bile az da olsa kasma sorunu meydana gelebiliyor. İşlemci olarak  8 Çekirdek MTK6753V teknolojisine sahip bir telefon popüler olan normal düzeydeki android oyunlarında kasma sorunu yaşayacağını zannetmiyorum

    - 3.Soru : ısınma sorunu var mı ?

    Cevap : Bu soruya ikinci sorudaki gibi cevap vermek uygun olur diye düşünüyorum telefonun işlemcisine ve ram'ine göre aşırı zorlayacak uygulamalar vs android yazımlar çalışmadığı sürece ısınma sorunu olmaz büyük ihtimalle

    - 4.Soru : Telefon ile ilgili yaşadığınız en büyük sorun nedir ?​​​​​​​

    Cevap : Maalesef telefonu kullanmadığım için sana net bir cevap veremeyeceğim bu soruda ama internette araştırdığım şikayet forumlarına göre en önemli sıkıntısı şarj ile alakalı olduğunu tespit ettim

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkür ederim umuttt 7 yıl önce
    • Rica ederim :) tahatugyan 7 yıl önce