Casper VIA M3 bildirim gelmiyor

Casper Via M3 telefonumda 3. parti uygulamalar arka planda çalışmıyor otomatik kapatılıyor. WhatsApp, Clash Royale vs. 3. parti yazılım veya uygulamalardan hiçbir şekilde bildirim gelmiyor.

Örneğin WhatsApp da mesajlarımın gelmesi icin, uygulamayı açıp içine girmem gerekiyor yoksa herhangi bir şekilde mesaj gelmiyor. Yaşadığım bu sorunu nasıl düzeltirim?

Android bildirim gelmeme sorunu nasıl çözülür?

yuksekvoltaj yuksekvoltaj (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Casper Via telefonlarda Ekonomik mod diye bir ayar var. Amaç bildirimleri kapatarak bataryanın daha uzun dayanmasını sağlamak.

    Casper Via M3 bildirim gelmiyor sorunu çözüm 1:

    1. Menüden sistem yöneticisini aç
    2. Ekonomik Mod seçeneğini Kapalı duruma getir.
    3. Sorun çözülecektir.

    Bir başka çözüm olarak da şunu deneyebilirsin:

    Casper Via M3 bildirim gelmiyor sorunu çözüm 2:

    1. Telefonda Ayarlar bölümüne git.
    2.  Kilitli Uygulamalar  seçeneğine dokun.
    3. Özelleştirilmiş ayar'ı aktif hale getir.
    4. Daha sonra bildirim gelmesini istediğin tüm ygulamaları işaretle.

    Fakat buna gerek kalmayacak düye düşünüyorum. 1. çözüm sorunu çözecektir. Denedikten sonra haber verirsen sevirinim.

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

      Aynı sorun bende de var ve hakan beyin dediği ekonomik mod bende yok ve kilitli uygulamalarda 5 tane ile sınırlandırılmış. Yokmu başka çözümü?

      hamzavsar hamzavsar (1)
      5 yıl önce cevaplandı

        Acaba 1 yöntemi biraz açabilirmisiniz tam olarak anlamadım sistem yöneticisini bulamadım da

        salih69 salih69 (1)