Casper via m3 kullanıyorum ve telefonu açtığım anda sist arayüz durdu diyor ne yapmam lazım

Telefonu açtığım zaman direk sist arayüz durdu diyor ve sadece uygulamayı kapat seçeneği çıkıyor.Bastığım zaman siyah ekranda kalıyor ve telefonun arayüzü yani görüntüsü gelmiyor

Bunun için ne yapmam lazım kapatma tuşu ile ses açma/kapama tuşuna aynı anda basıp ordaki ayarları da yaptım sorun çıkmıyor fakat tekrardan açınca gene aynı hata veriyor siyah ekran hiçbirşey yapamıyorum

efeersoy efeersoy (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    aynı sorunu bende yaşıyorum

    ukavas088 ukavas088 (1)
    3 yıl önce cevaplandı

      Telefonda yazılımsal hata olabilr veya yeni sürümde hata olabilir ban sorarsan ilk format at olmazsada servise ver

      darkcrak darkcrak (5168)