Bu uygulama cihazınız için optimize edilemiyor

Arkadaşlar play storede bazı uygulamalarda Başlıktaki yazı cıkıyor. Ama yükleyebiliyorum sizce bu ne demek oluyor. CASPER VİA S10 bu uygulama optimize edilemiyor hatası alıyorum. Hata:  Bu uygulama cihazınız için optimize edilemiyor

Bu uygulama cihazınız için optimize edilemiyor

kralkatili123 kralkatili123 (26)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Araştırmalarıma göre Google Play Bu uygulama cihazınız için optimize edilemiyor mesajı çok üzerinde durulmaması gereken bir uyarı.

    Bazı uygulamalar örneğin yatay kullanımda çalışmayı desteklemiyorsa ve senin tabletinde döndürme açıksa Bu uygulama cihazınız için optimize edilemiyor gibi bir uyarı alabiliyormuşsun.

    Konu sadece döndürme değil elbette. Uygulmanın bazı özellikleri tabletin ile uyumlu olmayabiliyor. Mesela kullandığın Android sürümü ile ilgili sorun çıkarabilir özellikleri olabiliyor.

    Yabancı forumlarda gördüğüm kadarı ile pek çok kullanıcı Bu uygulama cihazınız için optimize edilemiyor hatası ile karşılaşmış. Bir çözümü yok.  Yüklediğin uygulamanın tabletinle uyuşmayan bazı özellikleri olabilir. Bu anlamı çıkarabilirsin.

    hakan hakan (15394)