Casper VIA s10 root nasıl atılır?

Casper VIA s10 tabletim var root nasıl atabilirim?

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Yeni çıkan casper VIA s10 model tablete nasıl root atılır onu göstereceğim

    Buradan root master'ı indiriyoruz

    Çincr gelen yazıya yıklayıp bekliyoruz işlrm bitince root checker yükleyin ve deneyin

    Olmadı mı?

    EĞer olmadı ise alternatif bir yönteme gelelim.

    Burdan. Kingrootu indirin uygulamayı açın

    Root yazısına tiklayin biraz bekletekcektir.

    Root Başarılı olursa Root Succesfully diye bir uyarı alırsınız. Root Başarısız olursa Root Failed diye uyarı alırsınız.

    Resim

    temmuz2004 temmuz2004 (47)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Bu yöntemi sen bizzat denedin mi? Denedin ve başarılı oldun mu? omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho neden sordunuz? temmuz2004 6 yıl önce
    • İleride birisi araştırıp bu konuyu görecek. Eğer denemediysen sadece sağda solda gördüğün kulaktan dolma bilgilerle burada paylaşmamalısın. Denediysen de olumlu veya olumsuz sonucunu altına not düş, ki ileride bu konuyu görecek olanlar fikir sahibi olsun. @temmuz2004 omercik 6 yıl önce