Casper via tabletim açılmıyor.

Merhaba

Öncedende söyliyim pcim bozuldu

https://i.hizliresim.com/Pl5Aj7.jpg tablet böyöe kaldı

Yardım verileri sıfırlamak istemiyom. Ve birde

Sd kartı okumamaya basladi uyglamaları sildi :(

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    şarjı çek şarjın bitmesini bekle. Sonra açma/kapama tuşuna basılı tut 30 - 35 saniye

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Sıfırlamak istemiyorsan pilini çıkartıp kapatmayı ve sonrada yeniden pili takıp açmayı denemelisin.

      Casper via v5 batarya nasıl çıkartılır ve nasıl takılır? - videolu anlatım (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

        Bilgisayara bağlayıp yazılım falan mı yüklemeye çalıştın? Nasıl, ne yaptıktan sonra böyle oldu tam olarak?

        omercik omercik (9418)