Casper Via V3 Google Play Store durduruldu sorunu

İlk başta galeri ve kamera durduruldu hatası veriyordu. Fabrika ayarlarına döndürdükten sonra google play de durduruldu.İnternetteki herşeyi denedim ama hala sorun devam ediyor ne yapabilirim.

kullanici325405 kullanici325405 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu yöntemi denedin mi?

    https://uzmanim.net/soru/google-play-store-durduruldu/65984

    Telefonuna tekrar format atar mısın ama bu sefer fabrika ayarlarına çevir

    Fabrika ayarlarına çevirmek için

    1. Ayarlara gir
    2. Ayarlar sekmesinde yedekle ve sıfırlayı bul
    3. Sonra fabrika verilerine sıfırlayı seç ve telefonu sıfırla'ya tıkla

    Bu işlem belki düzeltir sorunu'nu

    darkcrak darkcrak (5158)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Denedim fakat yine aynı sorun çıkıyo verileri ve önbelleği temizleyin yazıyor verileri temizledim ama ön bellek butonuna basılmıyor. kullanici325405 5 yıl önce
    • Güncelledim yazdığımı belki düzelir sorunun @kullanici325405 darkcrak 5 yıl önce
    • @kullanici325405 once onbellegi temizleyip sonra verileri temizle ozgurlol 5 yıl önce

    @darkcrak ın verdiği linkte anlatılıyor zaten, Verileri temizle'ye tıklayıp sonra Önbelleği temizle kapalıysa önbelleği temizlemene gerek yok.

    Google Play Store durduruldu buradakileri yaptıktan sonra Google Play Store'a gir, bu işlem olucaktır.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @ilkaybaki zaten bende o linki verdim ona :/ işe yaramamış o çözüm darkcrak 5 yıl önce