Casper VIA V5 şarj sorunu

Casper VIA V5 telefonumda şarj sorunu var, düzgün şarj olmuyor. Şarj olurken %1'e çıkıyor ve geri %0'a düşüyor. Yardımcı olur musunuz?

busekahyaaa busekahyaaa (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pili ve/veya şarj adaptörünü değiştirerek denedinmi?

    Eğer pil ve şarj adaptörü değiştirildiğinde aynı problem devam ederse telefona hard reset atılır (Fabrika ayarlarına dönülür).

    Yine düzelme olmazsa son çare olarak bir telefon teknik servisinde/telefon tamircisinde çözüm aranır.

    temmuz temmuz (12505)