Casper vs. Monster? Hangi laptop daha iyidir?

Fiyat ve özellik bakımından çok yakınlar ama Monster'in bayiiliğinin olmaması internetten sipariş verilmesi kafamı karıştırıyor sorun çıktığında  teknik servis işi de nasıl olacak bilmiyorum. Casper için ne dersiniz? Monster'e kafa tutar mı? Sizce hangisini almalıyım?

Casper: https://eshop.casper.com.tr/urun/excalibur-g650-serisi-156-full-hd/5788003292

Casper  Excalibur G650 Serisi

G650.7700-8T60X

3999,00TL
KDV Dahil

  • İşletim sistemi : Freedos
  • İşlemci : 7 Nesil Intel® Core™ i7 HQ 2.8GHz
  • Ekran Kartı : GeForce® GTX™ 1050 4GB DDR5
  • Bellek : 8 GB DDR4 RAM
  • Hard disk : 1 TB HDD
  • Özel : FHD, Anti-Glare, IPS

Monster: https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V11-1.html?utm_source=criteo-sempeak&utm_medium=cpc&utm_campaign=lowerfunnel#.Weoq5Y-0Ndh

muvel muvel (332)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Monster markasını bilmiyorum (Bu marka ile alakalı web'de kullanıcı yorumları vasat) ama Casper, eğer bedava veya bedavadan biraz pahalı gibi verilmiyorsa sakın alma, pişman olursun.

    Bana göre Casper, PC dünyasının en dandik markasıdır.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • eskiden öyleydi de artık biraz daha iyiler gibi @temmuz hocam. Yakın zamanda kuzenime aldırmıştım ve kasa kalitesi eskiye oranla çok artmış. ismailsarp 6 yıl önce

    Monster özellikle oyun bilgisayarı konusunda oldukça iddialıdır.  @temmuz gibi ben de Casper markasını sevmiyorum. Hiç iyi tecrübelerim olmadı. Monster kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım oldu. Gayet memunlardı. Benim tercihim Monster bilgisayardan yana olur.

    hakan hakan (15424)