Casper Windows8 DVD si İle Başka Bilgisayara Yükleme

Bende Casper Windows8 DVD si var orjinal arkadaşımdan alcam benim bilgisayarımda exper onunla yüklesem W8 i  ne olur sorun  çıkarmı

ahmet466 ahmet466 (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bigisayarda  işletim sistemni yüklemek için marka farketmez sistem özellikleri farkeder

    bilgisayarınız 32 bit ise 32 bit işletim sistemi veya 64 bit ise 64 bit işletim sistemi  bunlar aynı olması gerekir

    candan candan (4301)