Cat3 Kablosu ile Cat5 Kablosunu birbirine nasıl bağlayabilirm ?

Merhabalar modemim yatak odamda pc ise kendi odamda modemden gelen cat5 koblosu pc ye ulaşamadı modemin de dışardan gelen kablosu kısa olduğu için cat5 uzatma kablosu almıştık zamanında şimdi pc ye yetişmiyor elimde de modem kutusundan çıkan cat3 kablo var bunları birbirine nasıl bağlayabilirim ??

LÜTFEN NE OLUR YARDIM EDİN LÜTFEN YARDIM EDIN

cihanberkgunes cihanberkgunes (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Lehimleme ve teknik bilgi lazım yapabilmek için. Cat3 kablo çok fazla hız desteklemiyor ( 16 Mbp/s ). Başka bir kablo almadan yapabilecek başka bir şey olduğunu sanmıyorum

    hydra hydra (3800)