Catalyst control center başlatılamıyor Catalyst control center kullanılarak yapılandırılabilecek başka ayar  bulunmamaktadır

Windows 10 kulanıcısıyım,windows10'nu sonradan yukledım eskiden windons 8 di bilgisayar,şimdi amd catalyst control center yükledim açılmıyo hata veriyo ,' Catalyst control center başlatılamıyor Catalyst control center kullanılarak yapılandırılabilecek başka ayar  bulunmamaktadır'diyor.Windows 8 iken çalışıyordu uygulama ama,yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

PC'nin özelliklerı :Pentium(R) Dual-Core CPU E6600 @3.06Ghz 3.07Ghz 32bitişlemci sistemi,x64tabanlı işlemci EKRAN KARTI ;ANTI Radeon HD 4300/4500

can58 can58 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8' den Windows 10' a yükselttiyseniz eğer sürücü uyumsuzluğu yaşıyor olabilirsiniz.

    Temiz kurulum ile Windows 10 kurduysanız. Kurmuş olduğunuz sürücü hatalı veya yanlış olabilir.

    Yani AMD denetim masasının açılabilmesi için yeniden sürücü kurulması gerekmektedir.

    Aygıt Yöneticisinden AMD ekran kartınızın Donanım Kimliğini veya Uyumluluk Kimliğini paylaşabilirseniz sürücüyle ilgili bizlerde yardımcı olabiliriz.

    ogzkzu ogzkzu (286)