Catalyst control center hangi sürümünü indirmem lazım?

PC'nin özelliklerı :Pentium(R) Dual-Core CPU E6600 @3.06Ghz 3.07Ghz 32bitişlemci sistemi,x64tabanlı işlemci EKRAN KARTI ;ANTI Radeon HD 4300/4500  (Windows 10 yükseltıldı bilgisayar)

can58 can58 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 32 bit işletim sistemi için:

    Radeon Software Crimson Edition Graphics Driver Installer for Windows 10 32-Bit

    Yanlış anlamadıysam senin işletim sistemin 32 bit. O zaman bu yukarıdakini yüklemelisin.

    Windows 10 64 bit işletim sistemi için:

    Radeon Software Crimson Edition Graphics Driver Installer for Windows 10 64-Bit

    Radeon Software Crimson Edition nedir?

    cemkara cemkara (4215)