caught unhandled unknown exception terminating

Arkadaşlar internetten dersler ile ilgili z-kitaplar indirdim. Bilgisayarımı formatladım, yeniden windows 10 kurdum. Daha önce çalışan z-kitaplar açılmaz oldu. Açmaya çalıştığımda ''caught unhandled unknown exception terminating'' uyarısı alıyorum.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

kemalxxx20 kemalxxx20 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 kurtuktan sonra güncellemeleri yükledin mi? Yapmadıysan mutlaka tüm güncellemeleri yükle.  z-kitaplar nedir hiç bir fikrim yok ama formattan sonra böyle bir sorunla karşılaştıysan  eksik bir güncellemen olabilir.

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

      Güncellemelerde bir eksik yok. Z-kitaplar exe uzantılı ders kitapları

      kemalxxx20 kemalxxx20 (1)